Internet stanowi nieocenione źródło informacji i rozrywek różnego rodzaju. Jedną z nich jest poznawanie ludzi z różnych zakątków kraju i świata, z którymi możemy wymieniać poglądy i spostrzeżenia. Nierzadko są to początki wartościowych relacji. Los bywa przewrotny i stawia na naszej drodze tych, którzy potrafią odegrać w naszym życiu większą rolę, niż moglibyśmy przypuszczać. Czy to możliwe, aby przeznaczenie próbowało za wszelką cenę spleść ze sobą drogi dwóch osób? Takie pytanie zadała sobie Natalie, główna bohaterka książki pod tytułem Grzeszny doktor. Intensywne doznania. Tom 2 (https://www.taniaksiazka.pl/grzeszny-doktor-intensywne-doznania-tom-2-whitney-g-p-1365809.html) autorstwa Whitney G.

Doktor idealny

Garret Ashton nigdy nie mógł narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej. Posiada wszystko to, co czyni mężczyznę atrakcyjnym w oczach kobiet. Jest przystojny, inteligentny, zdecydowany i robi karierę jako ceniony lekarz. Zawsze czeka na niego kolejka zauroczonych pacjentek, które przychodzą do jego gabinetu nie tylko dlatego, że męczą je uciążliwe schorzenia, ale także po to, by zwyczajnie spędzić z nim trochę czasu. On jednak skupia się przede wszystkim na swojej pracy, co w końcu znajduje odzwierciedlenie w niepokojącym zmęczeniu. Garret postanawia więc poszukać fachowej pomocy.

Wstydliwy sekret

Natalie Madison podejmuje pracę w prywatnej klinice mężczyzny, jednak nie ukrywa, że nie jest to stanowisko jej marzeń. Jej celem od zawsze było realizowanie się w zawodzie w szpitalu publicznym, a nie w takiej placówce jak ta. Mimo wszystko zaciska zęby, zmuszona koniecznością zarabiania pieniędzy niezbędnych do utrzymania się. Sprawy jednak znacznie się komplikują w chwili, w której kobieta odkrywa, że Garret jest mężczyzną, z którym prowadziła długie rozmowy w Internecie. Nie były to niewinne pogawędki. Wręcz przeciwnie, Natalie zdradziła mu swoje najodważniejsze fantazje seksualne. Czy uda jej się zachować kamienną twarz i ukryć swą tożsamość? “Grzeszny doktor” to drugi tom z cyklu książek pod tytułem “Intensywne doznania”.

Whitney G., autorka, to znana pisarka amerykańska, która zasłynęła dzięki swoim publikacjom z następujących gatunków literackich: literatura erotyczna, literatura kobieca, romans oraz literatura obyczajowa. Umiejętnie konstruuje wciągającą fabułę pełną emocjonujących zwrotów akcji oraz wyrazistych bohaterów, do których nietrudno zapałać sympatią. Jedną z największych inspiracji stanowią dla niej podróże, które chętnie odbywa. W swoim autorskim dorobku posiada takie tytuły jak między innymi: “Turbulencja”, “Prawo miłości”, “Oskarżyciel”, czy “Niewinna”.

Edukacja zdjęcie utworzone przez pvproductions - pl.freepik.com